معاون محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان خبر داد: تامین رایگان سیمان و میلگرد مورد نیاز برای بازسازی مناطق آسیب‌دیده در سیل گرمی/ جزئیاتی از کمک‌های ارسالی بنیاد برای سیل‌زدگان اردبیل
دوشنبه 29 خرداد 1402

معاون محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان با تشریح جزئیاتی از کمک‌های ارسالی این بنیاد برای سیل‌زدگان استان اردبیل از تامین رایگان سیمان و میلگرد مورد نیاز برای بازسازی مناطق آسیب‌دیده در سیل گرمی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد علوی، «وحید خاوه ای» با اشاره به وقوع سیل‌های اخیر در شهرستان گرمی استان اردبیل در خصوص کمک‌های بنیاد مستضعفان به این مناطق اظهار کرد: در پی وقوع ۲ سیل اخیر در مناطقی از شهرستان گرمی استان اردبیل و آسیب‌دیدن منازل و زیرساخت‌هایی در این شهرستان، بنیاد مستضعفان تامین سیمان و میلگرد مورد نیاز برای بازسازی منازل آسیب‌دیده از سیل را عهده‌دار شد.

مدیرعامل بنیاد علوی با بیان اینکه برآورد سیمان و میلگرد مورد نیاز برای بازسازی این مناطق توسط مسؤلان استانی انجام می‌شود، افزود: علاوه بر تامین این مصالح، بنیاد مستضعفان برای کمک‌های فوری به مردم آسیب‌دیده در این منطقه نیز کمک‌هایی را به منطقه گسیل کرد.

وی ادامه داد: در ۲ سیل اخیر این منطقه با توجه به نیاز خسارت‌دیدگان، آشپزخانه‌ای موقت برای طبخ و توزیع غذای گرم در این منطقه مستقر و ۲۰ هزار بطری آب‌معدنی ۱.۵ لیتری نیز به مناطق سیل‌زده اعزام شد.

خاوه ای افزود: علاوه بر کمک‌های مذکور، بنیاد مستضعفان ۲ دستگاه تانکر آب نیز برای آبرسانی میان سیل‌زدگان در اختیار این مناطق قرار داده است.

www.alavi-bonyad.com/8094