اختصاص سی و پنج میلیارد تومان اعتبار برای محرومیت زدایی در شهرستان ملکشاهی استان ایلام
جمعه 9 خرداد 1399

مهندس محسن منصوری معاون بنیادمستضعفان امروز در دیدار استاندار ایلام گفت: این میزان اعتبار برای محرومیت زدایی در شهرستان‌های ملکشاهی وهلیلان هزینه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز ایلام؛ سلیمانی دشتکی در دیداربا محسن منصوری معاون بنیاد مستضعفان ، نقش این بنیاد در امر محرومیت زدایی را مهم و ارزشمند خواند و گفت: از حمایت‌ها و کمک‌های بسیار خوب بنیاد مستضعفان در موضوعات مختلف از جمله محرومیت زدایی در استان، مشارکت در اربعین با تشکیل بزرگترین موکب کشور در استان و کمک ۴ میلیارد تومانی در مقابله با کرونا تشکر می‌کنیم.
استاندار ایلام به بحث رضایت مندی مردم استان از تلاش و عملکرد بنیاد مستضعفان در استان اشاره کرد و افزود: اختصاص سی و پنج میلیارد تومان برای محرومیت زدایی در ملکشاهی قابل تقدیر است که انشاء الله با تحقق این امر شاهد گام‌های بلند در این منطقه محروم خواهیم بود.

منصوری مدیرعامل بنیاد علوی و معاون بنیاد مستضعفان در این دیدار بیان کرد: شهرستان ملکشاهی بعنوان یکی از مناطق هدف بنیاد مستضعفان و بنیادعلوی انتخاب شده که پروژه های زیرساختی، عمرانی و اجتماعی در ملکشاهی شروع شده است و امسال سی و پنج میلیارد تومان اعتبار برای این شهرستان در نظر گرفته شده است.