با صدور پیامی؛ حسین دهقان شهادت آیت‌الله رئیسی را تسلیت گفت
دوشنبه 31 اردیبهشت 1403

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با صدور پیامی، شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان را در سانحه هوایی روز گذشته تسلیت گفت.

به گزارش مرکز روابط عمومی و رسانه بنیاد علوی؛ به دنبال وقوع حادثه هوایی روز گذشته در آذربایجان شرقی و شهادت رئیس جمهور و جمعی از همراهان ایشان، حسین دهقان رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با صدور پیامی، شهادت آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور، آیت‌الله آل هاشم امام جمعه تبریز، دکتر امیرعبداللهیان وزیر خارجه، دکتر مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و سایر همراهان ایشان را تسلیت گفت.

متن پیام دهقان به شرح زیر است:
«و بَشرالصابرین ٱلَّذِینَ إِذَآ أصابَتهُم مُّصِیبَةٌ قَالُوٓاْ إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّآ إِلیه رَٰجِعُونَ
شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور مردمی و پر تلاش کشورمان، درپی وقوع سانحه هوایی در سفر استانی به آذربایجان شرقی، باعث تاثر و تألم دوستداران انقلاب و نظام جمهوری اسلامی شد و ملت ایران را به سوگ نشاند.
عروج ملکوتی این سید بزرگوار و مجاهد مردمی و خستگی ناپذیر، همزمان با میلاد حضرت رضا (ع)، مزد این شهید بزرگوار و بقیه شهدای عزیز بود که از سوی امام مهربانی‌ها به ایشان اعطا شد تا موید خادم الرضایی‌شان باشد.
اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، آیت‌الله سیدمحمدعلی آل‌هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، دکتر حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، دکتر مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و همراهان ایشان در این سانحه هوایی به رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران، از خداوند متعال علو درجات برای این شهدا و صبر جمیل برای خانواده این عزیزان را خواستارم.
یقین داریم که در سایه توجهات حضرت علی ابن موسی‌ الرضا مالک مُلک ایران و با فعالیت‌های جهادی مسئولان جمهوری اسلامی ایران، همانطور که رهبری معظم انقلاب فرمودند با فقدان این مجاهدان خللی در کار اجرایی کشور ایجاد نخواهد شد؛ “ایران، ایران امام رضاست.”
حسین دهقان»

www.alavi-bonyad.com/11885