سفر معاون بنیادمستضعفان به شهرستان درمیان
شنبه 15 آذر 1399

محسن منصوری مدیرعامل بنیاد علوی درجریان بازدید از پروژه ها و طرح های مشارکتی بنیاد مستضعفان در شهرستان درمیان در مراسم کلنگ زنی پروژه کتابخانه عمومی روستای نوغاب حضور یافت.

🔻مدیر عامل بنیاد علوی که به منظور بررسی روند اجرای مفاد سند توسعه درمیان به این شهرستان سفر کرده از طرح ها و پروژه های مرتبط بازدید نمود.
🔹 منصوری مدیرعامل بنیاد علوی به همراه میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و فرماندار درمیان در جریان بازدید از پروژه ها و طرح های مشارکتی بنیاد مستضعفان در شهرستان درمیان در مراسم کلنگ زنی پروژه کتابخانه عمومی روستای نوغاب حضور یافت.
🔹این کتابخانه با مشارکت بنیاد مستضعفان و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و با هزینه 900 میلیون تومان احداث می شود.
🔻 مدیر عامل بنیاد علوی به عنوان مجری تکمیل سوله ورزشی نوغاب از این پروژه هم که قرار است با اعتباری معادل یک میلیارد تومان به بهره برداری برسد، بازدید نمود.
🔹از دیگر پروژه های ورزشی معین برای این بازدید، نصب چمن مصنوعی در شهر طبس مسینا، محله های آسیابان و درخش شهر قهستان و روستاهای درمیان، تخته جان، آنیک، منصور آباد، دستگرد، براندود و کوشکک بود که با مشارکت استانداری، اداره کل ورزش و جوانان و بنیاد مستضعفان اجرایی خواهد شد.
🔹 حضور در محل اجرای پروژه احداث مسکن معلولین شهر قهستان توسط بهزیستی و مبلمان شهری اسدیه نیز از دیگر برنامه های این سفر بود. این پروژه در قالب دو فاز اجرای زیرسازی و آسفالت ۳۲ هزار و ۲۵۰ مترمربع معابر شهری و ایجاد بوستان وحدت (شهدای گمنام) تعریف شده و با اعتباری معادل ۴۰ میلیارد ریال در حال اجراست.

🔹بعد از بازدید نشست کاری با حضور مدیر بنیاد علوی کشور، معاون عمرانی استاندار، فرماندار و مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.