مشارکت بنیاد علوی در نوسازی و بهسازی 9 مدرسه مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد
شنبه 16 دی 1402

دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در لنده از مشارکت 70 میلیارد و 500 میلیون ریالی بنیاد علوی در نوسازی 9 مدرسه مناطق محروم شهری و روستایی این شهرستان در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: تاکنون 29 میلیارد و 650 میلیون ریال پرداخت شده است.

علی نیکبخت در گفت وگو با مرکز روابط عمومی و رسانه بنیاد علوی اظهار داشت: مبالغ پرداختی مشارکت 6 میلیارد ریالی در نوسازی مدرسه الزهرا(علیها السلام)، مشارکت2 میلیارد و 450میلیون ریالی در نوسازی مدرسه 8 کلاسه امام خمینی (ره) از جمله این موارد است .

وی در ادامه افزود: بنیاد علوی همچنین 5میلیارد ریال برای کمک به نوسازی مدرسه 9 کلاسه طباطبایی، 3میلیارد ریال برای مدرسه 6 کلاسه انقلاب فجر، 3 میلیارد ریال برای نوسازی مدرسه 6 کلاسه مدرسه هجرت علوی به سازمان نوسازی مدارس پرداخت کرده است.

به گفته نیکبخت، بنیاد علوی همچنین 2 میلیارد و 700 میلیون ریال به نوسازی مدرسه 7 کلاسه خدیجه کبری(علیها السلام)، 3 میلیارد ریال به مدرسه دو کلاسه گرداب کبیر، یک میلیارد و 500 میلیون ریال برای مدرسه تک کلاسه کمال آباد، 3 میلیارد ریال برای نوسازی مدرسه دو کلاسه بنه بلوط کمک کرده است.

وی با این توضیح که اکثر این مدارس در سال 1401 تکمیل شده اند، افزود: بنیاد علوی متناسب با پیشرفت کار و صورت وضعیت های ارائه شده مبالغ را پرداخت کرده است.

www.alavi-bonyad.com/10991