بهسازی و آسفالت معابر شهری خرمشهر با حمایت بنیاد مستضعفان
چهارشنبه 24 آبان 1402

مدیرعامل بنیاد علوی در ادامه سفر یک روزه به مناطق محروم استان خوزستان، پس از شادگان برای بهره برداری از واحدهای مسکونی خرمشهر راهی این شهرستان شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و رسانه بنیاد علوی؛ وحید خاوه ای در بازدید از پروژه های بنیاد در شهرستان خرمشهر، پروژه بهسازی و آسفالت معابر شهری خرمشهر را با حضور شهردار و جمعی از مسئولان محلی افتتاح کرد.

آیین بهره برداری از واحد های مسکونی طرح تفاهمنامه 20 هزار واحدی، مسکن روستایی بین بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان، افتتاح زمین چمن مصنوعی ، بازدید از چند پروژه مشارکتی بنیاد علوی با دستگاه های ذیربط، بازدید از پروژه فاضلاب روستایی و بازدید از زمین چمن یادآوران خرمشهر از جمله برنامه های حضور مدیرعامل بنیاد علوی در این شهرستان بود .

معاون محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان همچنین پیش از پایان سفر، با مدیرعامل منطقه آزاد خرمشهر دیدار و گفت وگو داشت که بررسی راه های کمک بنیاد مستضعفان به توانمند سازی محرومان این منطقه و تفاهم در زمینه همکاری های دوجانبه از محورهای اصلی این نشست بود.

خاوه ای پیش از سفر به خرمشهر، چند طرح آبرسانی، زیرساختی، عمرانی و توانمند سازی و پروژه لایروبی انهار شادگان را افتتاح کرد.

www.alavi-bonyad.com/10349