مدیرعامل بنیاد علوی: پیشبرد اهداف با حضور گروه‌های جهادی یک اصل در بنیاد است
چهارشنبه 19 مهر 1402

مدیرعامل بنیاد علوی در دیدار با گروه های جهادی و مردمی استان اصفهان گفت: پیشبرد اهداف با حضور گروه‌های جهادی در فعالیت‌های بنیاد علوی یک اصل است و سپردن کارها به مردم و گروه های مردمی از اصول جدی بنیاد است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و رسانه بنیاد علوی؛ وحید خاوه‌ای در نخستین روز از سفر دو روزه به استان اصفهان در جمع گروه‌های جهادی این استان افزود: بنیاد علوی در ۸۰ نقطه از کشور فعالیت دارد و خدمات قابل توجهی به محرومان در این مناطق ارائه می دهد.

وی در خصوص نحوه همکاری با گروه های جهادی و مردمی نیز توضیح داد: با وجود برخی مشکلات در هماهنگی گروه‌های متعدد مردمی و جهادی، تمام تلاش خود را جهت استفاده از ظرفیت های این عزیزان مصروف خواهیم داشت.

معاون بنیاد مستضعفان درعین حال تاکید کرد: تلاش شده تا ظرفیت هایی که در ابتدا جهت پیشبرد اهداف بنیاد استفاده شده، توسعه و بهبود یابند.

خاطر نشان می سازد: حضور در نشست شورای انسجام بخشی شرکت های بنیاد مستضعفان در استان اصفهان با محوریت؛ حمایت از ایجاد اشتغال پایدار، تعامل و هم افزایی شرکت های بنیاد جهت محرومیت زدایی و توانمند سازی محرومان، از جمله برنامه های روز نخست سفر مدیرعامل بنیاد علوی به استان اصفهان بود .

همچنین دیدار با مدیرعامل، مدیران و کارکنان شرکت کشاورزی و دامپروری فجر، بازدید از آزمایشگاه، واحد‌های تولید نهال، بازدید از کارخانه قند اصفهان، دیدار با مدیران کارخانه و آشنایی با فرآیندها و استماع مسائل آن ها در جهت توسعه اشتغال و استفاده از ظرفیت های این شرکت ها در راستای محرومیت زدایی، بخش دیگری از برنامه های امروز خاوه ای در این سفر بود.

www.alavi-bonyad.com/9853