بنیاد مسکن از خدمات بنیاد مستضعفان در حوزه مسکن محرومان تقدیر کرد
سه شنبه 19 تیر 1403

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با ارسال نامه ای به محمود عسگری آزاد رئیس هیئت مدیره و سرپرست بنیاد علوی از خدمات این نهاد در کمک به تامین مسکن اقشار محروم روستایی و بازسازی مناطق آسیب دیده از سوانج تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی و رسانه بنیاد علوی؛ معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این نامه، همکاری در کمک به تامین مسکن اقشار محروم روستایی، بازسازی مناطق آسیب زدیده از سوانح و همچنین پشتیبانی های ارزنده در قالب تامین کمک بلاعوض، سیمان و میلگرد را مهمترین اقدامات تاثیر گذار بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در کمک به حوزه مسکن محرومان برشمرده است .
در این نامه و تقدیر تصریح شده است: به همت و همکاری مشترک و علیرغم مشکلات موجود، پیشرفت فیزیکی مطلوبی در تفاهمنامه های جاری حاصل شده است که ماحصل آن ارتقای سطح کمی و کیفی واحدهای مسکونی مقاوم بوده و به تبع آن افزایش رضایت عمومی، امید به زندگی و میل به مهاحرت به روستاها را به همراه داشته است.
خاطرنشان می شود: تکمیل 3988 واحد مسکونی در قالب چهار تفاهم با اعتبار 300 میلیارد تومان و همچنین مشارکت حدود 300 میلیارد تومان طرف های تفاهم و برآورد 870 میلیارد تومان آورده های مردمی و تسهیلات از جمله اقدامات بنیاد علوی در حوزه مسکن محرومان است.

www.alavi-bonyad.com/12340