تکمیل 22 طرح عمرانی، زیرساخت و سلامت در دیشموک با حمایت بنیاد علوی
شنبه 16 تیر 1403

با مشارکت بنیاد علوی و اختصاص بیش از یک هزار و 100 میلیارد ریال اعتبار، تاکنون 22طرح بزرگ عمرانی، زیرساخت، سلامت، فرهنگی و ورزشی در دیشموک اجرا و به بهره برداری رسیده است .
به گزارش مرکز روابط عمومی و رسانه بنیاد علوی؛ مساعدت در احداث جاده بین مزارع، اصلاح خط انتقال و توزیع شبکه آب روستایی، انتقال آب شهر، اهدای یک دستگاه تانکر آبرسانی، تکمیل جاده رود سمه و لکه گیری جاده قلعه ریسی به دیشموک از جمله این موارد است .
تامین و نصب 3 زمین چمن مصنوعی در دیشموک، درغک، خوابگاه شبانه روزی دیشموک، اصلاح مبلمان شهری، پارک جنگلی و تکمیل المان شهدا، از دیگر اقدامات عمرانی بنیاد علوی در این منطقه محروم کشور است .
براساس این گزارش ؛ بنیاد علوی در سال های اخیر در راستای کمک به حوزه سلامت در این منطقه، دو دستگاه آمبولانس نیز به مرکز جامع سلامت دیشموک و اسفندان اهدا کرده است.
همچنین، احداث ساختمان بستر درمانی دیشموک، مساعدت به سرب کوبی و راه اندازی اتاق رادیولوژی از دیگر اقدامات انجام شده در این حوزه است .
مساعدت به تعمیر و تجهیز مدارس، مساعدت به تعمیر و تجهیز مساجد، احداث سه باب خانه عالم، مساعدت به تجهیز و تکمیل مصلی جامع دیشموک، مساعدت به خرید و نصب فرش سجاده ای، مساعدت به خرید لوازم و ملزومات اداری برای فرماندهی انتظامی و مساعدت به ساماندهی 8 گلزار شهدا ، مساعدت در تکمیل و راه اندازی ساختمان راه و شهرسازی از دیگر فعالیت های عمرانی و فرهنگی بنیاد علوی در منطقه محروم دیشموک در استان کهگیلویه و بویراحمد است .

www.alavi-bonyad.com/12327